Обговорення ОПП - Зустріч з випускниками КЕП

З метою широкого обговорення освітньо-професійної програми першого рівня освіти за спеціальністю "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" відбулась зустріч гаранта програми, к.е.н., Побігуна Сергія Андрійовича з викладацьким складом та студентами коледжу електронних приладів. На зустрічі було предсталено можливості для продовження навчання студентами-випускниками коледжу за освітніми програмами  ІФНТУНГ, зокрема за ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Було обговорено особливості вступу за скороченим терміном, терміни вступної кампанії у 2021 році. Жваве обговорення викликала програма вступних випробувань та освітні компоненти ОПП, запропоновані робочою групою кафедри піфдприємництва та маркетингу. Дякуємо адміністрації та викладачам коледжу за сприяння у проведенні зустрічі та слушні пропозиції щодо удосконалення освітньої програми.