Нові здобутки кафедри

Головою галузевої конкурсної комісії, проректором з наукової та інноваційної діяльності Людмилою Ганущак-Єфіменко відзначено:

• Запухляк Іванну Богданівна, професора кафедри менеджменту та адміністрування, д.е.н. подякою за високий професіоналізм та підготовку переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент».
  • Тараєвську Лесю Степанівну, доцента кафедри менеджменту та адміністрування, к.е.н. подякою за високий професіоналізм та підготовку переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент».
  • Нестерук Тетяну Олексіївну, переможця Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» дипломом ІІ ступеня.
  • Карапутного Павла Васильовича, переможця Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» дипломом ІІ ступеня.

Бажаємо і надалі старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, мрій та бажань!

З повагою,
професорсько-викладацький склад кафедри.