Навчання за напрямком «Технології енергетичного виживання. Резервне електропостачання 3.0» для учнів фізико-технічного ліцею (гр. Л-33)

Сьогодні мали чудову подію. Для учнів фізико-технічного ліцею (гр. Л-33), доцент кафедри Яворський Андрій Andry Yavorskyi провів навчання за напрямком «Технології енергетичного виживання. Резервне електропостачання 3.0».

Під час нашої зустрічі детально проаналізували яким чином необхідно підготуватися до можливих тривалих вимкнень електричної енергії (освітлення, зв'язок, водопостачання, опалення та живлення пріоритетного обладнання). Розглянули технологічну сторону енергетичного виживання - основні характеристики різноманітних освітлювальних приладів та систем накопичення електричної енергії.

Обговорювали переваги та недоліки звичайних ліхтариків, кемпінгових ліхтарів, LED-стрічок, павербанків, зарядних станцій та ін. А також, оцінили роботу гібридної сонячної електростанції, як одного з самих перспективних на даний час рішень для енергетичного виживання.

Велика подяка наставнику групи Л-33 пані Янишівській Лідії Павлівні за надання можливості проведення такого необхідного і цікавого заходу для учнів фізико-технічного ліцею.