Навчання-тренінг «Ситуативні вправи щодо проведення газополум´яних робіт, імітація небезпечної ситуації під час роботи в замкнутому просторі та вибухопожежонебезпечних зонах»

Викладачі кафедри будівництва та енергоефективних споруд інституту АБЕ  Олег Матвієнків та Любомир Шлапак 25.04.2023р. у лабораторії кафедри БУД  провели практичне заняття на тему «Ситуативні вправи щодо проведення газополум´яних робіт, імітація небезпечної ситуації під час роботи в замкнутому просторі та вибухопожежонебезпечних зонах» для працівників департаменту екологічної безпеки, охорони праці та пожежної безпеки ПАТ «Укрнафта».

По завершенню учасники тренінгу отримали сертифікати ІФНТУНГ за програмою навчання «Особливості роботи обладнання та виконання робіт з підвищеною небезпекою у нафтогазовій галузі».

• jpeg