НАВЧАННЯ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД

Викладачів нашої кафедри часто запрошують проводити позауніверситетські заходи для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів різних рівнів, працівників і працівниць неурядових організацій і бюджетних установ.

Наприкінці вересня цього року в.о. завідувача кафедри ПУА ІФНТУНГ Іван Лопушинський як експерт з питань місцевого самоврядування взяв участь у семінарі для депутатів місцевих рад України, у тому числі й з Івано-Франківщини (територіальні громади м. Коломия, селища Верховина, с. Космач), організованому і проведеному Інститутом Політичної Освіти (м. Київ) за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (США) у межах проєкту "Посилення місцевої демократії".

Упродовж трьох днів депутати місцевих рад удосконалювали свої знання про бюджетний процес на місцевому рівні, що важливо напередодні ухвалення відповідних бюджетних рішень на 2024 рік. Особливо приємно, що серед учасників семінару були й випускники магістратури публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ, які активно застосовують знання, набути в магістратурі, у своїй депутатській діяльності.