Національний форум

21-23 листопада 2023 року в м. Івано-Франківську відбувся Національний форум "Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології", в якому взяли участь професор, гарант ОНП «Екологія» Олег Мандрик та доцент, гарант ОПП «Екологія» підготовки здобувачів другого рівня вищої освіти Марія Орфанова, магістри та аспіранти, які також змогли долучитись у форматі онлайн. Студенти змогли ознайомитись з актуальними питаннями у сфері поводження з відходами в різних областях України, можливостями вторинного використання відходів і технологіями їх переробки, логістичним забезпеченням формування регіональної системи управління відходами. У рамках проведення форуму була організована екскурсія на полігон ТПВ у с. Рибне, де можна було ознайомитись з процесом зберігання ТПВ на полігоні, роботи сортувальної лінії та можливістю отримання газу на енергетичній установці. Набутий студентами досвід є важливим при засвоєнні теоретичних знань з дисципліни «Управління та поводження з відходами».

Приємно було бачити на форумі випускницю кафедри екології, Богдану Фединяк, яка працює в Управлінні екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА.

Організатором форуму є Всеукраїнська екологічна ліга. На форумі виступив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець, Олег Бондаренко – голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Тетяна Тимочко – голова Всеукраїнської екологічної ліги, Світлана Онищук – голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації та інші. За результатами роботи форуму прийнято звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів та Міністерства освіти і науки.

• Національний форум
Додаткова інформація новин: