«Нафтове» рукостискання- вступ у студентські лави!

«Нафтовим» рукостисканням - вступ у студентські лави! «Нафтовим» рукостисканням засвідчили вступ у студентські лави! Таким традиційним дійством ще вчорашні випускники шкіл стали першокурсниками Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Посвята у нафтовики студентів нафтогазових спеціальностей відбулася з нагоди 55-річчя університету. На урочисту посвяту завітали й випускники ІФНТУНГ, провідні фахівці галузі, які зараз є потенційним роботодавцями для випускників університету. Так, привітали майбутніх нафтовиків директор ТОВ «Бріз-ОІЛ» Ігор Різничук, начальник управління підготовки нафти і газу НДПІ ПАТ Укрнафта Любомир Василюк,  начальник відділу лабораторних вимірів АТ «Львівгаз» Руслан Сич, директор «УГВ-Сервіс» Ігор Мохній. А тоді до своїх обов’язків приступила Її Величність – Королева Нафти. Привітавши студентів, вона віддала наказ запустити верстат-гойдалку, щоб добути карпатську, яка повинна передати студентам силу й енергію Землі. Провідні фахівці галузі занурили руки у кубок з нафтою, щоб через рукостискання привітати новоспечених студентів. Тож від сьогодні в ІФНТУНГ з’явилась нова когорта нафтовиків, які на запрошення представника студентського відділення міжнародної організації інженерів нафтовиків SPE  поспішили вступити в організацію, щоб отримати іменні сертифікати, які засвідчують посвячення.

8    9