МОНОГРАФІЯ «ІНТЕЛЕКТ У ПУБЛІЧНОМУ УПРАВЛІННІ РЕСУРСАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД УКРАЇНИ» З’ЯВИЛАСЯ У ВІДКРИТОМУ ДОСТУПІ

Понад 5 місяців тому в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Я. Франка відбулася презентація фундаментального дослідження науковців і здобувачів нашої кафедри «Інтелект у публічному управлінні ресурсами територіальних громад України». За цей час монографія авторства професора Дмитра Дзвінчука, професора Віктора Петренка, здобувача Марка Лютого і доктора філософії з публічного управління та адміністрування Руслана Панасюка також була презентована на Міжнародній гібридній конференції «Адміністративна (урядова та самоврядна) здатність держави-члена та кандидата у члени Європейського Союзу» в Ягеллонському університеті в Кракові (Польща).

Сьогодні електронний варіант монографії став доступним для усіх, кому цікаві проблеми результативного й ефективного становлення і розвитку територіальних громад в Україні. Запрошуємо державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, фахівців з публічного управління та адміністрування, аспірантів, слухачів і студентів до прочитання цієї наукової праці.

Посилання на електронну версію монографії 👇