Міжнародне співробітництво

Розширюємо міжнародну співпрацю

Ukraine Amsterdam

21.09.2023 відбулася робоча онлайн-зустріч завідувачки кафедри документознавства та інформаційної діяльності Юлії Романишин та доцента кафедри Наталії Опар з Dr. Annet Dekker, професоркою університету Амстердаму, координаторкою магістерської програми Archival, Information and Media Studies.

На зустрічі  11 обговорити перспективи та окреслили можливі шляхи співпраці у напрямах проведення спільних наукових семінарів та навчальних лекцій, участі в конференціях, міжнародних проєктах та науково-дослідних активностях, обміні науковими та навчальними здобутками обох сторін тощо. Наступний крок - підписання Угоди про співпрацю та організація і проведення перших спільних навчально-наукових активностях.