МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ 🇺🇦🇵🇱

20 липня 2023 р. відбулася онлайн-зустріч між кафедрою документознавства та інформаційної діяльності Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Економіко-Гуманітарним Університетом у м. Варшаві. Під час зустрічі завідувач кафедри Юлія Романишин та директор Центру міжнародного співробітництва ІФНТУНГ Руслан Рачкевич обговорили напрями майбутньої співпраці зі спеціалістом міжнародного відділу Варшавського університету Єлизаветою Філіпповою.

У польському університеті готують бакалаврів та магістрів зі спеціальності "Social Communication and PR", що є спорідненою із нашою новою магістерською програмою "Інформаційний інжиніринг та соціальні комунікації". Наступним кроком буде підписання Меморандуму про співпрацю між двома університетами. Основними завданнями майбутньої співпраці є обмін досвідом та знаннями між викладачами, проведення спільних конференцій та семінарів, участь у міжнародних проєктах, академічна мобільність студентів та викладачів.

• МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ