Лекції-диспути на цікаві та актуальні теми сьогодення: «Інтернет-бізнес: сьогодення та перспективи розвитку» (30.11.2021 р.) та «Криптовалюта та інвестиційні фонди: що треба знати» (01.12.2021 р.)

В межах спільного Наукового простору студентських гуртків кафедр ПіМ (підприємництва та маркетингу) та кафедри ПЕК (прикладної економіки) Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ), спільно з ГО «Науково-дослідний та консультаційно-практичний центр бізнесу, маркетингу та права» проведено лекції-диспути на цікаві та актуальні теми сьогодення: «Інтернет-бізнес: сьогодення та перспективи розвитку» (30.11.2021 р.) та «Криптовалюта та інвестиційні фонди: що треба знати» (01.12.2021 р.)

Координатором заходу виступила – Ірина ПЕРЕВОЗОВА, професор, доктор економічних наук, завідувачка кафедри підприємництва та маркетингу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, судовий експерт-економіст, голова Івано-Франківського Регіонального Представництва Індустріального гендерного комітету з реклами, модератори диспуту: професор кафедри підприємництва та маркетингу Світлана МІНАКОВА, доценти кафедри підприємництва та маркетингу Сергій ПОБІГУН, Христина ОБЕЛЬНИЦЬКА, Ірина ТУРЧАК.

Додаткова інформація новин: