24 листопада 2021 року студенти та викладачі ІПНТ ІФНТУНГ відвідали лекцію «Місце геологічної науки в сучасному надрокористуванні», яку провели Голова Державної служби геології та надр України Pоман Опімах разом з виконавчим директором ДНВП «Геоінформ України» Павлом Бовсунівським і завідувачем сектору по роботі з персоналом та державними підприємствами Костянтином Ткаченком. Метою заходу було ознайомлення студентів геологічних спеціальностей із можливостями походження стажування на підприємствах, що входять у структуру Держгеонадр, з подальшим працевлаштуванням для найкращих випускників ЗВО.
Усі бажаючі мали можливість задати лекторам запитання.
Детальніше за посиланням: ![Посилання](/sites/default/files/inline-images/depositphotos_292545466-stock-illustration-color-arrow-icon-isolated-on_3.jpg)