Креативність студентів щодо пропозицій розвитку туризму в ОТГ

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації оголосив про початок проведення Конкурсу студентських туристичних проєктів і стартапів.

Конкурс проводиться відповідно до регіональної цільової програми розвитку туризму в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки, "Положення про конкурс студентських туристичних проектів і стартапів", наказу департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації від 15.01.2024 № 2-ОД, з метою реалізації студентських ініціатив у сфері туризму. Свій проект на конкурс подала студентка групи ТУ-20-1 Савчук Вікторія. Він стосується удосконалення інфраструктурних елементів розвитку туризму у Витвицькій ОТГ. Вболіваємо та бажаємо успіхів!