Карантин – не перешкода для навчання!

За перші два місяці 2021 р. студенти спеціальності ПУА активно брали участь у різноманітних онлайн заходах. Так, ст. гр. ПУА-19-1 Боришкевич Н. та ст. гр. ПУА-20-1 Іванов В. й Надкерничний Н. на початку лютого завершили онлайн курс «SKILLS LAB: Успішна кар’єра», який прочитано експертами та експертками компаній Lifecell, Метінвест холдинг, Укренерго, Watsons, Укртелеком, Райфайзен Банк Аваль та UKRSIBBANK BNP Paribas Group через платформу освіти зі сталого розвитку Impactorium.
Також студенти успішно пройшли навчання за різними курсами на навчальних платформах: ст. гр. ПУА-18-1 Коцан Т., Гаращук І., Черкас Х. – «Створення інституцій місцевого економічного розвитку громад» (Prometheus), ст. гр. ПУА-19-1 Боришкевич Н. – «Академічна доброчесність» (EdEra), онлайн тренінг «Школа активної громади-3. Верховна Рада зсередини» (Активна громада); ст. гр. ПУА-20-1 Мусякевич Н. – «Основи державної політики» (Prometheus) та «Цифрова грамотність державних службовців на базі інструментів Google» (Дія. Цифрова освіта); Добровольська А. – «Інтегрована система надання публічних послуг у громаді» (Школа спроможних громад). Проходження курсів підтверджено відповідними сертифікатами.

• Kotsan T.