Кафедра ПІМ на конференції «Маркетинг в Україні»

Значне представництво викладачів та здобувачів різних рівнів кафедри підприємництва та маркетингу на чолі з завідувачкою кафедри д.е.н., проф. Іриною ПЕРЕВОЗОВОЮ взяло участь 20 жовтня 2023 року в роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Маркетинг в Україні», яка відбувалась на кафедрі маркетингу ім. А.Ф.Павленка КНЕУ. Зокрема свої напрацювання за тематичними напрямами конференції представляли к.е.н., доц. Надія Даляк, к.е.н., доц. Обельницька, к.е.н., доц. Любов Лозінська, к.е.н., доц. Оксана Василик, к.е.н., доц. Тетяна Шепель, к.е.н., доц. Сергій Побігун, д.е.н., проф. Олег Дзьоба, асистент кафедри Андрій Пяста, асистент кафедри Євген Волошин, асистентка Софія Коневич, асистентка кафедри Тетяна Жарська, здобувачі рівня магістр Юлія Притула, Олена Савицька, здобувач рівня бакалавр Георгій Перевозов, Юрій Михайлюк, Юрій Ковтун, Юліана Вацик, аспіранти Тарас Василик, Тарас Губернат.
Загалом в конференції взяли участь понад 280 учасників з понад 50-ти закладів освіти (університетів, коледжів, академій, інститутів), а також українського бізнесу. У сучасному світі маркетологи відповідають на нові виклики: вимоги обізнаних споживачів до брендів, очікуючи від них прийняття рішень та слідування цінностям, які вони проголошували десятиріччями; їх вплив на маркетингові технології; вимоги до маркетологів; перебудава навчання маркетологів в воєнних умовах, коли здобувачі знаходяться в психологічному стресі, а заклади освіти не в змозі гарантувати безпеку своїм студентам та викладачам тощо. Це неповний спектр питань, які були в фокусі конференції.
Провідною метою конференції стало обговорення тенденцій розвитку маркетингу в Україні та за кордоном, перспективних напрямків у маркетинговій освіті, знайомство з новими технологіями в сфері досліджень, обмін досвідом вітчизняними маркетологами між собою і з іноземними гостями.
Серед основних спікерів конференції д.е.н., проф. Андрій Федорченко, завідувач кафедри маркетингу ім. А.Ф. Павленка, віце-президент ГО «УАМ»; к.е.н., доц. Ірина Лилик, президент ГО «УАМ»; д.е.н., проф. Михайло Окландер, віце-президент ГО «УАМ»; Олександр Гладунов, віце-президент ГО «УАМ»; д.е.н., проф. Світлана Ковальчук, віце-президент ГО «УАМ»; д.е.н., проф. Олена Танасійчук, голова Мережі громадських організацій підтримки ВПО в Україні; д.е.н., проф. Ірина Перевозова, голова Івано-Франківського Регіонального Представництва ІГКР; д.е.н., проф. Наталія Савицька, голова Робочої групи по розробці професійного стандарту «Маркетолог»; д.е.н., проф. Алла Бевза, генеральний директор та співзасновниця маркетингового агентства TheKasta, викладач ІТ Академії та ментор на платформі Projector; к.е.н., доц. Сергій Касян, НТУ ;Дніпровська політехніка”; д.е.н., проф. Олена Жегус, Державний біотехнологічний університет (м. Харків); Аліна Полівода-Цепла, менеджер з комунікацій освітнього порталу Education.ua; Олександр Мілютін, директор ТОВ "Інтернет Маркетинг Технології"; та багато інших.