ІФНТУНГ відзначив заслуги

Медаль «За заслуги перед Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу» отримав професор кафедри технології захисту навколишнього середовища та безпеки праці Інституту нафтогазової інженерії Володимир Погребняк.

Ця нагорода є визнанням здобутків Володимира Григоровича, що підтверджуються його науковими досягненнями впродовж роботи в ІФНТУНГ з 2015 р., де Володимир Григорович обіймав посади завідувача кафедри техногенно-екологічної безпеки Навчально-наукового інституту нафтогазової інженерії ІФНТУНГ, головного наукового співробітника Науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики та екології ІФНТУНГ за сумісництвом, а від 2017 р.  професора кафедри ТЗНС та БП  ІФНТУНГ.

Зичимо професору Володимиру Погребняку нових професійних злетів!