І тур ХХХVІ Студентської науково - практичної конференції

19 грудня 2023 року на кафедрі  ТЗБП відбувся І тур ХХХVІ Студентської науково - практичної конференції Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Студенти наукових гуртків "Технолог майбутнього" та "Перші кроки у науці",а також всіх спеціальностей та різних курсів навчання брали активну участь у конференції. Від спеціальності 183 - Технології  захисту навколишнього середовища на конференції виступили Поспєлов Юрій (ТЗКМз -23-1), Медвідь Марія (ТЗ-20-1), Багірова Аліна (ТЗ-20-1),  Боднар Уляна (ТЗ-21-1), Курилюк Марія (ТЗ-21-1), Ільків Анастасія (ТЗ-21-1), Скобель Дмитро (ТЗ-22-1), Миндюк Василь (ТЗ-22-1), Осташук Ілля (ТЗ-22-1), Боднарчук Владислав (ТЗ-22-1), які доповідали про сучасні технології використання штучного інтелекту в екологічних дослідженнях, вплив важких металів (Pb, Cd, Hg) на довкілля та живі організми, захист від шкідливих випромінювань сучасних комп'ютерів та гаджетів та багато інших цікавих та актуальних тем пов’язані із захистом навколишнього середовища. Студенти багатьох спеціальностей та різних навчальних курсів зайняли призові місця разом із своїми науковими керівниками. Обґрунтування даної тематики супроводжувалося змістовними слайдами презентації, які отримали позитивні відгуки від учасників конференції та викладачів.
Зустріч відбувалася у змішаному форматі, супроводжувалася діалогом між учасниками та гостями, на які звучали цікаві та ґрунтовні відповіді.

Серед всіх учасників слід відзначити Линник Діану (ЕКО-21-1) за зайняте І місце (наук. кер. Грицуляк Г.М.), Паскар Андрій (ІП-23-2) та Гловин Наталію  (ІПО-23-1) за зайняте ІІ місце (наук. кер. Кривенко Г.М.), Решетняк Євніка (ЕКО-23-1) за зайняте ІІ місце (наук. кер. Грицуляк Г.М.), Медвідь Марію (ТЗ-20-1) за зайняте ІІІ місце (наук. кер. Перкун І.В.), Боднар Уляна (ТЗ-21-1) за зайняте ІІІ місце (наук. кер. Коцюбинський А.О.), Ільків Анастасія (ТЗ-21-1) зайняте ІІІ місце (наук. кер. Лопушняк В.І.)