Важливою складовою наукової діяльності є вміння представляти свої результати.

07.03.2024р. відбувся І етап конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Студенти продемонстрували свої результати, поділились власним досвідом пошуку тематики для дослідження. Слухачі, а це студенти 1 та 2 курсу, задавали запитання, уважно слухали, адже це можливість отримати ціннний досвіт.

Наукові роботи:

• ст. гр. ІС-21-2 Мельниченко Нестор «ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ В ОСВІТІ. МОЖЛИВОСТІ ТА ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ»
  • ст. гр. ІСКм–23-1 Крупа Христина «КОНТЕНТ-АНАЛІЗ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СКЛАДОВОЇ ОФІЦІЙНИХ ВЕБСАЙТІВ УСТАНОВИ (НА ПРИКЛАДІ ДЕПАРТАМЕНТУ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА)»
  • ст. гр. ІСКм–23-1 Штих Анна «АНАЛІЗ ІНФОРМАЦІЙНОГО КОНТЕНТУ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ УСТАНОВИ (НА ПРИКЛАДІ ТЗОВ «РАДІОКОМПАНІЯ «ЗАХІДНИЙ ПОЛЮС»)».

Склад конкурсної комісії:

Романишин Ю. Л. – голова комісії, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності: Вінтонів Х. М. та Григораш С. М. – доценти кафедри.

💙 Ми маємо зацікавити наукою вже сьогодні, аби у майбутньому в Україні з'являлися нові покоління талановитих дослідників.

•  І етап конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»