ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – РОЗРОБЛЯЄМО СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ КАФЕДРИ ПУА

Ми довго хотіли це зробити і нарешті, незважаючи на усі виклики та зміни, розпочали розробляти стратегію розвитку кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ.

Перша стратегічна сесія відбулася за участі професорсько-викладацького складу кафедри та мала на меті зібрати основні ідеї щодо місії кафедри, поговорити про бачення майбутнього розвитку, розібратися у сильних і слабких сторонах нашої діяльності, а також виокремити ключові можливості та загрози зовнішнього середовища.

Результатом цієї зустрічі стане ескіз стратегічного плану, який в подальшому буде доповнений пропозиціями наших студентів, слухачів, аспірантів, партнерів і роботодавців.

Працюємо задля розвитку публічного управління України! Далі буде…