Гостьова лекція керівника ДП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ»

У рамках серії зустрічей зі стейкхолдерами, організованої кафедрою геотехногенної безпеки та геоінформатики для здобувачів, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Геоінформаційні системи і технології» другого (магістерського) рівня вищої освіти з спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», 28.10.2022 р. відбулася гостьова лекція в.о. директора ДП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ», Чорнописького Любомира Ярославовича.

Спікер ознайомив студентів із особливостями виробничих процесів на його підприємстві, розповів про завдання та обсяги робіт, які щоденно постають перед працівниками галузі, про виклики й особливості діяльності в умовах воєнного часу. Також наприкінці зустрічі відбулася дискусія, в ході якої студенти і викладачі кафедри мали можливість обговорити зі стейкхолдером питання впровадження дуальної освіти, проходження виробничої практики в ДП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ», можливості  подальшого працевлаштування випускників і найбільш актуальних компетентностей для молодих спеціалістів.