Група "Наука ПУА" у Telegram

Враховуючи результати опитування студентів ПУА, на телеграм-каналі у січні 2021 р. було сформовано групу "Наука ПУА" до якої приєднались 18 студентів та 1 слухач магістратури. У групу адміністратор (к.держ.упр., Мосора Л.С.) щотижня надсилає актуальну інформацію про різноманітні наукові заходи: стажування, тренінги, онлайн-навчання, конференції та конкурси для молоді. Зокрема, серед запропонованих проєктів були: проєкт "Молодь і влада" в рамках якого студенти мають змогу пройти стажування в Івано-Франківській міській раді; можливість навчання у Школі суспільно-політичної освіти для молоді; можливість участі у 13 Відкритому університеті реформ; проєкт "Інформаційні онлайн-сесії "Молодь і Європа"; Тренінг у Школі з ораторської майстерності та лідерства; можливість участі в онлайн-навчанні та симуляційній грі "Комунікація в громаді для молодіжних лідерів"; безкоштовний відеокурс «Skills Lab: Успішна кар’єра»; конкурси: "Україна - це культура", "Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації" та інші цікаві заходи. На сьогодні студенти уже долучились до окремих заходів, а також готують наукові конкурсні роботи.