Фахівці кафедри проводять моніторинг просідання грунтів на території Калущини

2 травня 2022 р. співробітники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу розпочали прокачування спостережних свердловин з подальшим відбором проб води для проведення гідрогеохімічного аналізу. Метою є оцінка динаміки засолення водоносного горизонту на території Калуської міської територіальної громади.
     Розпочали роботу влітку, а наприкінці листопада було представлено звіт науковців за результатами моніторингу. Його проводили за двома основними напрямками: геодезичні і геофізичні дослідження територій над шахтними виробітками у селах Кропивнику, Сівці-Калуській та в районі вул. Європейської в Калуші, метою яких було отримання обґрунтованих даних щодо безпечності проживання та проїзду транспорту на цій території.
Другий напрямок — геохімічні дослідження, метою яких було вивчення засоленості водоносного горизонту та аналіз вмісту шламонакопичувача, Домбровського кар’єру і хвостосховища №2.
     Більше інформації - за посиланням.

Додаткова інформація новин: