Естетика архітектурного мінімалізму відзначена спеціальною нагородою НСАУ

4 грудня Національна спілка архітекторів України (НСАУ) підбила підсумки огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України 2020». Професійне журі, яке отримало і розглянуло 117 робіт (132 планшета) з різних регіонів України, вирішило відзначити спеціальною нагородою у номінації «Будівлі, комплекси і споруди» відпочинкові будинки «ШПИЦІ» – проєкт, керівником якого є Володимир Гайдар, директор КП «ПРОСТІР ІННОВАЦІЙНИХ КРЕАЦІЙ «ПАЛАЦ», з яким кафедра архітектури та містобудування Інституту архітектури, будівництва та енергетики ІФНТУНГ тісно співпрацює,  а серед співавторів – викладачка кафедри АіМ Христина Василів та випускник-архітектор Юрій Атаманчук.

Варто зазначити, контрастна архітектура комплексу з’явилась як сучасний погляд на природоцентричну культуру життя й культивує особливу гармонію форм та притаманну регіону пейзажність. Автори проєкту підкреслюють, що їхньою метою було створення самодостатнього і виразного простору, заснованого на естетиці мінімалізму, любові до природи Карпат й водночас забезпечення повного комфорту для відпочинку гостей Шпиць.

Вітаємо переможців і бажаємо багато інших вдалих проектів!