ЕКСКУРСІЯ В АРХІВ

Традиційно щороку студенти-документознавці відвідують Державний архів Івано-Франківської області (ДАІФО) у рамках вивчення дисципліни «Архівознавство», викладач Вінтонів Х. М.

Так, 13 жовтня студенти 3-го курсу освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» мали можливість поспілкуватися із працівниками архівної установи, ознайомитись зі структурою та особливістю роботи ДАІФО, також відвідати «серце» архіву - архівосховище та оглянути фонди науково-довідкової бібліотеки архіву (метричні книги, стародруки ХVІ-ХVІІ ст., газети періоду ЗУНР, фільтраційні справи).

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності щиро вдячна в. о. директора архіву Любомиру Степановичу Харуку та працівникам архіву за організацію інформативної та пізнавальної екскурсії!

• ЕКСКУРСІЯ В АРХІВ