Екскурсія на підприємство DENA METAL UKRAINE

Студенти ОПП бакалавра «Інжиніринг зварювальних технологій», ОПП магістра «Зварювання та споріднені технології» та викладачі кафедри будівництва та енергоефективних споруд Олег МАТВІЄНКІВ, Роман БІЩАК та Мирослав ПАНЧУК, 20 березня 2024р. відвідали  ТОВ «Дена Метал Україна».

Компанія «Дена Метал Україна» є дочірньою компанією датської компанії Dana Metal Denmark, має високі виробничі потужності та багаторічний досвід роботи у сфері виробництва сталевих конструкцій і виробів з металевого дроту для українського ринку, а також інших європейських ринків.

В процесі екскурсії,  студенти ознайомилися з виробничим процесом, сучасним обладнанням, а саме верстатами плазмового та лазерного різання з цифровим програмним керуванням, роботизованими комплексами,  зварювальним устаткуванням і пристосуваннями.

Спілкування було цікавим і пізнавальним, стейкхолдери поділились своїм досвідом, студенти розширили свої знання та побачили реалізацію зварювальних технологій у виробництві.

• jpg