Екскурсія майбутніх інженерів на будівельний майданчик ЖК «Manhattan UP»

Компанія blago завжди прагне інвестувати у майбутнє будівельної галузі та ділитися нашим досвідом з наступним поколінням професіоналів. Минулого тижня ми мали честь приймати на будівельному майданчику ЖК «Manhattan UP» групу надзвичайно талановитих та мотивованих студентів 2-3 курсів кафедри будівництва та енергоефективних споруд ІФНТУНГ.

Учасники екскурсії мали унікальну можливість побачити на власні очі, як втілюються в життя передові технології та методи будівництва. Ми раді, що можемо ділитися нашою пристрастю та знаннями з молодими спеціалістами та сподіваємося на продовження подібних ініціатив у майбутньому.

Дякуємо всім студентам та викладачам за активну участь та цікаві запитання! Чекаємо на нові зустрічі. Разом ми будуємо майбутнє!