Директор ІГПДУ про загальну ситуацію в області: думка фахівця

Програма ОТБ «Галичина» «Про головне в деталях» –  завжди в епіцентрі актуальних гострих питань. Підхід до їхнього обговорення щоразу діловий та фаховий, адже опирається на думку експертів. Так, до обговорення загальної соціально-політичної й економічної ситуації в Івано-Франківській області були залучені депутати обласної ради, серед яких – директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ, проф. кафедри публічного управління та адміністрування Дмитро ДЗВІНЧУК.

Серед основних тем обговорення: фінансові можливості  Прикарпаття на 2024рік та пріоритетні напрямки. Докладніше у сюжеті ОТБ «Галичина».

Післяслово. Участь професорсько-викладацького складу кафедри ПУА ІФНТУНГ у ефірах на обласному телебаченні «Галичина» свідчить про високий експертний рівень і авторитет наших науковців, що також позитивно впливає на якість підготовки фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».