До уваги підприємців громади!

Запрошуємо вас до участі у навчально-практичному курсі «Успіх у бізнесі»!

Навчальний курс впроваджується на базі Бізнес-Інкубатора Інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти  і газу (ІЕМ ІФНТУНГ) за сприяння міського голови Руслана Марцінківа та Івано-Франківської міської ради.

До Ваших послуг корисна інформація, інтерактивні заняття, індивідуальне консультування з досвідченими фахівцями-практиками! Кожен учасник курсу зможе пропрацювати власну бізнес-ідею задля подальшої її реалізації!

Заняття передбачені двічі на тиждень (середа, п’ятниця) у дообідній чи пообідній час, тривалістю 4 години (дві групи: 9:00 – 13:00, 13:00 – 17:00). Формат роботи – вживу, за адресою: Північний Бульвар 7б, м. Івано-Франківськ. Загальна тривалість курсу – 1,5 місяці (19.02.2024 – 29.03.2024). Дата початку буде уточнена в залежності від наповнення груп.

Тематика курсу:

1. Інновації та креативність в бізнесі
  2. Від бізнес-ідеї до бізнес-плану
  3. Аналіз ринку і маркетинговий план
  4. Фінансування бізнесу
  5. Потенціал і розвиток бізнесу
  6. Юридичні аспекти організації і ведення власної справи
  7. Бухгалтерський облік та оподаткування
  8. Цифровізація бізнесу
  9. Бізнес в умовах сталого розвитку
  10. Психологія підприємця

Участь у навчальному курсі є безкоштовною за умови попередньої реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScIIj7yaJowbY5VUT8hcE5XosS75sRqAQDtXb1kwPs_UGiBow/viewform