До Дня української писемності і мови: роздуми студентів про рідну мову

До Дня української писемності і мови: роздуми студентів про рідну мову​​​​​​​

9 листопада  в Україні  відзначають День української писемності та мови, започаткований 1997 року. У цей День за традицією відбувається чимало заходів: визначають найкращих популяризаторів українського слова, численні аудиторії пересічних і непересічних людей пишуть радіодиктант національної єдності.

Серед молоді чимало талановитих людей, які у майбутньому можуть стати справжніми майстрами слова. Саме таку ідею вирішили просувати на кафедрі філології і перекладу ІФНТУНГ. Для популяризації українського слова серед студентів-перекладачів було оголошено конкурс есе-роздумів про значення мови у житті нації . І варто зазначити, що студенти груп ФІЛ-17-1, ФІЛм-18-1, ІС-18-1 – всього понад 40 учасників, серйозно підійшли до мовного питання.

А оскільки це був конкурс, то визначились й переможці:
І місце – Кривда Соломія (ФІЛм-18-1);
ІІ місце – Юрків Анна (ФІЛм-18-1);
ІІІ місце – Буренко Анастасія (ФІЛ-17-1).
Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм та всім учасникам високо нести українське слово в маси!

• До Дня української писемності і мови: роздуми студентів про рідну мову​​​​​​​