Дистанційне навчання не перешкода підвищенню кваліфікації

Наприкінці 2020 р. доцент кафедри публічного управління та адміністрування Мосора Л. С. пройшла підвищення кваліфікації від Школи активної громади «Верховна Рада зсередини». За чотири дні інтенсивного та цікавого навчання в межах тренінгу "Верховна Рада зсередини" було обговорено багато питань:

структуру державної влади та взаємодію її гілок;

роль Верховної Ради у структурі державної влади;

які стадії проходить законопроєкт, щоб стати законом;

фракції та міжфракційні об’єднання;

діяльність комітетів Верховної ради;

діяльність народних депутатів;

як громадяни можуть впливати на діяльність ВРУ;

діалог між депутатами ВРУ та громадянами.

Серед спікерів були: Олександр Солонтай, експерт з політики Інституту політичної освіти; Вікторія Подгорна, народна депутатка; Наталія Малиновська, кандидатка політичних наук, експертка з політики Інституту «Республіка» та Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада»; Віктор Таран, політолог, засновник Центру “Ейдос”; Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту “Республіка”; Інна Совсун, народна депутатка України.