Безкоштовний курс «SMM: фундамент‎»

Prometheus у співпраці з БФ «Восток SOS‎» і Зоєю Лобод, співвласницею digital-агенції LOBODS, запрошує пройти безплатний курс «SMM: фундамент‎».

Станом на початок 2023 року в соціальних мережах було зареєстровано 4,76 млрд користувачів. Це більше ніж 60% від загальної чисельності населення планети Зображення видалено.

Середньостатистичний інтернет-користувач працездатного віку витрачає на соціальні мережі понад 2,5 години на день.

Бізнес, не представлений онлайн, має ризик зникнути або щонайменше недоотримати клієнтів і прибуток офлайн Зображення видалено.

SMM дає змогу залучати нову аудиторію та ефективно спілкуватися з наявною. Робота з соцмережами допоможе:

• побудувати імідж компанії;
  • підвищити лояльність клієнтів;
  • покращити впізнаваність бренду;
  • збільшити трафік на сайті (а з ним — і продажіЗображення видалено.

Зображення видалено. Як оформити шапку профілю та highlights? Що мають містити пости, stories, reels, прямі ефіри? Як будувати SMM-стратегії та аналізувати ефективність контенту?

На курсі ви сформуєте повне розуміння того, як просуватися в соцмережах і чим відрізняються функціонали, аудиторії та тренди кожної з них.

Навчання базується на реальних практичних кейсах: опановуйте та відразу впроваджуйте на своїх особистих і професійних сторінках!

Зображення видалено. Авторка курсу – Зоя Лобод:

Зображення видалено. співвласниця digital-агенції LOBODS;

Зображення видалено. cертифікована спеціалістка від Meta і Google;

Зображення видалено. випускниця курсу «Інфлюенсер маркетинг‎» університету Нью-Джерсі;

Зображення видалено. лекторка навчальних програм із digital-маркетингу з досвідом понад 5 років.

Digital-агенція LOBODS – це комплексний SMM-супровід більше ніж 300 українських і міжнародних брендів у 12 країнах світу. Клієнти агенції – Carlsberg, Viber, ТаскомБанк, «Щедрий Дар‎», «Фрекен Бок‎».

Зображення видалено. Курс буде корисним:

Зображення видалено. студентам,

Зображення видалено. маркетологам,

Зображення видалено. PR-спеціалістам і комунікаційникам, які хочуть структурувати свої знання,

Зображення видалено. бренд-менеджерам,

Зображення видалено. менеджерам із продажів,

Зображення видалено. власникам бізнесу,

Зображення видалено. усім, хто планує опанувати нову професію.

Поки ви плануєте опанувати соціальні мережі, ваші конкуренти на них заробляють! Час розібратися із соцмережами.

Зображення видалено. Навчання розпочнеться 4 серпня, але реєстрація вже відкрита.

Зареєструватися