Архітектура, що завжди на часі: ХХХІV студентська конференція АіМ

Нещодавно на кафедрі архітектури і містобудування Інституту  архітектури, будівництва та енергетики завершився ІІ етап традиційної (ХХХІV по рахунку) науково-технічної конференції студентів.

Варто зазначити, що у своїх творчих роботах студенти зосередились на проблематиці проектування споруд із джерелами альтернативної енергетики,1

архітектурної організації додаткових лікувальних приміщень в умовах пандемії, вуличних інсталяцій, архітектури міст після руйнувань, інформаційно-емоційного потенціалу кольору та його ролі у формуванні багатофункційного нового освітнього простору тощо.

Журі розглянуло 12 конкурсних робіт та визначило переможців:

І місцеМарія Олексин (ст. гр. АМ-18-2)

Тема: Архітектура і міста після «катастроф», (науковий керівник – д. арх., проф. Лукомська З.В.)

І місцеВалентин Яричківський (ст. гр. АМ-18-1)

Тема: Особливості планувально-просторової структури споруд із джерелами альтернативної енергетики (науковий керівник – к. арх., доц. Андрусяк У. Б.)

ІІ місцеЯна Івасів (ст. гр. АМ-19-1)

Тема: Інформаційно-емоційний потенціал кольору та його роль у формуванні багатофункційного нового освітнього простору, (науковий керівник – ст. викл.  Скрипин Т.В.)

ІІІ місцеВолодимир Мартиненко (ст. гр. АМ-18-2)

Тема: Проблема використання, експлуатації та збереження багатоквартирних житлових будинків 2-ї пол. 20 ст. (науковий керівник – д. арх., проф.  Лукомська З.В.)

Чим цікаві творчі проекти переможців? 

2Проекти всіх учасників і переможців заслуговують уваги.Та чи ненайзатребуванішою виявилась проблематика переможниці Марії Олексин, яка вважає, після період катастроф – це час для архітекторів і будівельників для аналізу, стану середовища та напрацювання методів для відновлення поселень, пошуку шляхів до повернення ареалів міста в придатний для функціонування простір. Це питання і модульних містечок, і відновлення архітектури з втор сировини, і зелене зонування тощо.

Питання доцільності використання тих чи інших джерел альтернативної енергетики в певному середовищі, впливу планувально-просторової структури будівлі на її ефективність та проблеми інтегрування таких елементів в архітектурне вирішення будівлі, щоб зробити їх невід’ємною частиною архітектури розвинув у своєму проекті інший володар першого місця Валентин Яричківський

Вітаємо талановитих студентів з перемогою та бажаємо їм втілення їхніх задумів та планів! 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5