![Фото](/sites/default/files/inline-images/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202022-02-17%20105919.png)
10-11 лютого у Львівській політехніці відбувся 7-й Міжнародний молодіжний конгрес "Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування". В ньому брали участь молоді науковці практично з усіх областей України, а також і зарубіжні представники з Грузії, Польщі, Білорусі та інших регіонів. Серед учасників конгресу виступила і наша студентка Зузук Стефанія-Лілія (науковий керівник доцент каф. ЗІГГ Горванко Г.Д.) з доповіддю на тему: "Роль боліт, їх збереження та відновлення".
В доповіді зокрема з'ясовувались питання про те, як сильно болота впливають на розвиток фауни і флори на життя кожного з нас і якими бідами загрожує нам осушенням боліт. Болота складаються з таких компонентів як вода, рослини і торф. В наслідок антропогенного впливу вони перестають виконувати свою роботу, при цьому часто виникають торф'яні пожежі, проте є шляхи вирішення цієї проблеми, зокрема, постійний моніторинг заболочений ділянок.