Сьогодні, 17 грудня 2020 року відбувся захист магістерських робіт студентів групи ГЗГм-19-1 спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» освітньо-професійної програми «Геодезія». Захист відбувся успішно. Після представлення усіх доповідей, екзаменаційна комісія у складі:

Голова комісії:

Качан Григорій Іванович – директор КВП «Архітектурно-планувальне бюро» (за згодою)

Члени комісії:

Бурак К. О. – д-р техн. наук, проф., завідувач кафедри геодезії та землеустрою, заступник голови

Пилип’юк Р. Г. – канд. техн. наук, проф. кафедри геодезії та землеустрою

Грицюк Т. Ю. – канд. техн. наук, доц. кафедри геодезії та землеустрою

Секретар:

Непеляк Я. Ж. – пров. інж. кафедри геодезії та землеустрою

обговорила представлені доповіді і відмітила, що усі магістерські роботи заслуговують позитивної оцінки. Голова ЕК привітав студентів із завершенням навчання та одноголосним рішенням було ухвалено присвоїти кваліфікацію  ступінь вищої освіти магістр студентам групи ГЗГм-19-1.

• Привітання усіх учасників відеоконференція із початком захисту магістерських робіт
  • Представлення доповіді студентки Городецької Тамари
  • Представлення доповіді студентки Лабчук Тетяни
  • Представлення доповіді студента Галамаги Романа