12.10.2023р відбулося засідання гуртка наукового спрямування «Фінанси, банківська справа та страхування (ФБС)»

12.10.2023 року відбулося засідання гуртка наукового спрямування «Фінанси, банківська справа та страхування (ФБС)». На черговому засіданні гуртка: в. о. завідувачка кафедри ФОП к.е.н., доц. Маринчак Л. Р. виступила із вітальним словом до гуртківців;
 засновниця кафедри, к.е.н., доц. Орищин Т. М. розповіла гуртківцям про особливості та переваги навчання за спеціальностями, що закріплені за кафедрою;
керівниця гуртка, к.е.н., доц. Король С. В. розповіла про основні напрями наукової роботи, за якими незабаром на студентській конференції буде нагода презентувати свої дослідження.
прийняли рішення змінити назву гуртка на «Фінансове ком’юніті».
Крім того, обговорили: плани подальших виїзних заходів; запланували на 28.10.2024 (субота) виїзне засідання гуртківців разом із викладачами кафедри ФОП на Верховинщину.

• гурт 2
  • гкрт 3