Шановні освітяни, ви ті, від кого напряму залежить майбутнє України та її економічне відновлення. Адже саме ви формуєте та передаєте ціннісні орієнтири поколінню, яке буде розбудовувати нашу країну в наступні десятиліття. І ви також потребуєте підтримки та додаткових навичок.

ЄБРР за фінансування Швейцарії в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР* запустили на платформі Prometheus курс «Як почати власну справу в часи невизначеності: покроковий гайд від ТОП-підприємців України».

Після завершення курсу ви отримаєте сертифікат, що підтверджує підвищення кваліфікації обсягом 45 годин (1,5 кредиту ЄКТС)**.

Зображення видалено. Ми чекаємо на курсі:

• педагогів закладів загальної середньої освіти – для розвитку інноваційної та підприємницької компетенцій (своїх та учнів);

• представників адміністрації закладів загальної середньої освіти – для впровадження інноваційного управління розвитком закладу освіти;

• викладачів та методистів закладів вищої освіти, фахової передвищої (вищої професійної) освіти, педагогів професійного навчання – задля сприяння генерації нових ідей;

• працівників різних сфер національної економіки, які планують стати підприємцями;

• бізнесменів-початківців, які прагнуть отримати нові знання та навички.

Після навчання ви знатимете, як допомогти учням та студентам впроваджувати нові ідеї в процесі відновлення економіки, а також як самим проєктувати та започатковувати власні справи. Адже одна з найважливіших компетенцій освіти майбутнього – це підприємницькі навички освітян.

Зображення видалено. Онлайн-курс, що є частиною грантової програми «Буткемп економічного відновлення», розроблений топ-підприємцями та досвідченими експертами України, серед яких:

Зображення видалено. Вячеслав Климов – співвласник компанії Нова пошта

Зображення видалено. Євген Клопотенко – ресторатор, громадський активіст

Зображення видалено. Іван Примаченко – співзасновник освітньої платформи Prometheus

Зображення видалено. Дмитро Волошин – співзасновник та CTO освітньої платформи Preply

Зображення видалено. Дмитро Джеджула – експерт у сфері управління маркетингом

Зображення видалено. Олена Добророднєва – сертифікована тренерка ТАСК International

Зображення видалено. Оксана Задніпровська – партнерка у Axon Partners

Зображення видалено. Антон Воронюк – директор з розвитку бізнесу Webpromo Group

Зображення видалено. Олексій Геращенко – економіст, фінансовий топ-менеджер

Зображення видалено. Наталія Заверуха – засновниця і власниця агенції Manageable.

Зображення видалено. Під час навчання на вас чекають:

Зображення видалено. відеолекції, до яких зручно повертатися в будь-який час;

Зображення видалено. самостійні практичні завдання;

Зображення видалено. практичні кейси та поради від провідних українських підприємців;

Зображення видалено. обговорення актуальних питань на форумі в колі однодумців і експертів;

Зображення видалено. кейсові тести для кращого усвідомлення тем;

Зображення видалено. у фіналі навчання – сертифікат про підвищення кваліфікації обсягом 1,5 кредиту ЄКТС.

Доступ до курсу – безкоштовний (після реєстрації) та необмежений по часу.

Не буває маленьких людей та дрібних справ – майбутнє України створює кожен з нас прямо зараз!

Зареєструватися

*Проєкт впроваджується ЄБРР за фінансування Швейцарії в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР (донори Фонду: Італія, Ірландія, Корея, Люксембург, Норвегія, США, Швейцарія, Швеція, Японія та ТайваньБізнес – Фонд Технічного Співробітництва ЄБРР).

**Виконавши всі обов’язкові завдання курсу, користувач чи користувачка отримує сертифікат про успішне завершення навчання. Сертифікат підтверджує підвищення кваліфікації обсягом 45 годин (1,5 кредиту ЄКТС) відповідно до затвердженої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників, керівників ЗЗСО та їхніх заступників, завідувачів філій. Автентичність сертифікату можна перевірити за посиланням на ньому. Усі видані сертифікати внесені до реєстру, доступного за посиланням.