Соліман Абдельхакім Махмуд Мохамед (ЦМО)

Соліман Абдельхакім Махмуд Мохамед (Єгипет) - студент Центру міжнародної освіти, спеціальності 185 - Нафтогазова інженерія і технології, група НІ-17-4і.

1Цей старанний студент чітко усвідомлює, що успіх сам по собі не приходить, тут потрібна наполегливість і праця. «Невтомна праця приносить солодкі плоди!» -  таке життєве кредо Солімана Абдельхакіма Махмуда Мохамеда

Як і будь-який інший абітурієнт, Соліман хотів навчатись у найкращому університеті. І з вибором не помилився. «Я обрав навчання в ІФНТУНГ з багатьох причин. Перш за все, це репутація університету в світі, ІФНТУНГ - найкращий заклад вищої освіти в Україні нафтогазового профілю. Багато випускників мого університету зараз займають високі посади у нафтогазових компаніях світу «Chevron», «Perenco», «Baker Hughes», «Annmar Resources» тощо. І я впевнений, що теж досягну такого успіху! Радий, що зараз навчаюсь саме в цьому університеті, бо тут працюють найкращі викладачі, які дбають про кожного студента, намагаються знайти індивідуальний підхід і дійсно дають професійні знання».

А ще – дуже студент задоволений ставленням викладачів до студентів-іноземців. «Працівники Центру міжнародної освіти завжди намагаються допомогти у вирішенні проблем, допомагають іноземцям адаптуватися в країні перебування, краще зрозуміти її жителів, швидше вивчати українську мову і загалом роблять життя в Україні для нас більш комфортним».

Також в університеті стараються максимально надати можливість іноземцям реалізувати свій творчий потенціал, сприяють їх самовдосконаленню та самореалізації. Іноземні студенти,  Соліман Абдельхакім Махмуд Мохамед в тому числі, завжди беруть активну участь у художній самодіяльності, активно долучаються до різних змагань, флешмобів, конкурсів.

«Відданість, мрії, праця, нові знання – це мої орієнтири для досягнення успіху!»