Всесвітній день метрології

Всесвітній день метрології — міжнародне професійне свято метрологів, яке святкується 20 травня.

У цей день в 1875 році представниками сімнадцяти країн була підписана Метрична Конвенція, яка визначає основу для глобального співробітництва в метрології і в її промисловому, комерційному та соціальному застосуванні. Початкова мета Метричної Конвенції — забезпечення єдності вимірювань в усьому світі — як і раніше важлива сьогодні.

Це свято близьке й нашому університету, випускники  якого щороку поповнюють лави метрологів висококваліфікованими кадрами. Кафедра метрології та інформаційно-вимірювальної техніки Інституту інформаційних технологій Інституту інформаційних технологій успішно готує фахівців з метрології: бакалаврів –  спеціальністю 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» за двома ОПП – «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» та «Інформаційно-вимірювальні смарт-технології», та магістрів – за ОПП «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» і «Прилади та системи неруйнівного контролю».

Тож вітаємо  колектив викладачів і студентів з професійним святом! Бажаємо утвердження високих стандартів життя та нових здобутків на благо українського народу!