Які ми? (моменти кафедрального життя)

«Викладацька діяльність» = «Навчання» + «Виховання» + «Дозвілля».
Це і є «серце справжнього життя» кожного з викладачів кафедри менеджменту та адміністрування, діяльність яких не припиняється ніколи.

photo_2023-06-30_16-46-50.jpg

ТРК "Вежа" про День Менеджера в ІФНТУНГ

(26-03-2019)

В інституті економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відзначив «День Менеджера». Захід відбувся за організації кафедри менеджменту та адміністрування (МіА).

Привітали присутніх та розповіли про переваги обраної професії: проректор з науково-педагогічної роботи Гораль Ліліана Тарасівна, директор Інституту Дзьоба Олег Григорович, заступник директора Інституту Войтків Людмила Степанівна, завідувач кафедри МіА Полянська Алла Степанівна. На свято також завітали гості, представники бізнесу, які радо поділилися зі студентами своїми практичними знаннями та досвідом: Масний Сергій, регіональний менеджер ТМ «Ромни-кондитер», співвласник фірми True Cup (B2B), має досвід роботи в компаніях Kraft Foods Ukraine, Roshen, Mars, а також Тацакович Назар, генеральний директор ТОВ «РОН-ТЕХ»(B2B).

Від запрошених гостей студенти дізнались багато цікавої та корисної інформації, а саме: які особливості та переваги професії менеджера з продажів; які міфи оточують цю професію; якими рисами мають володіти успішні менеджери.

Присутні також обговорили важливе питання - як підтримувати віру в справу, якою займаєшся та як стати менеджером з продажу, який продає найбільше.

Йшлося і про те, як продавати послуги, як створювати цінності у житті свого клієнта і як, все ж таки, «звабити клієнта на довготривалі відносини». Студенти отримали рекомендації щодо мотивації працівників, принцип побудови згуртованої команди, яка працює на результат.

Досвід практиків дав студентам розуміння того, як побудувати дієву систему продажу в різних сферах бізнесу. Вони познайомились із ефективними техніками організації бізнесу загалом, які широко використовуються успішними продавцями та керівниками.

Після офіційної частини учасники події провели між собою командні змагання (1-4 курси, магістри). Студенти креативно, цікаво, весело представили свої результати досліджень секретів ефективного продажу на прикладі локального бізнесу в м. Івано-Франківськ.

Навчитися працювати з людьми. Сьогодні відзначають день менеджера

(06-03-2018)

6 березня 2018 року в інституті економіки та управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася подія «День Менеджера» ініційована кафедрою менеджменту і адміністрування (МіА), під час якої її учасники розглядали та обговорювали цікаві та актуальні питання підготовки фахівців-менеджерів, здатних управляти викликами і можливостями сучасного світу, якими переймаються як найкращі університети, так і глобальні компанії та стартапи. На події виступили директор Інституту Гораль Ліліана Тарасівна, завідувач кафедри МіА Полянська Алла Степанівна, запрошені гості, представники бізнесу, а саме: Віктор Сорока, експерт із міжнародного рекрутингу та співзасновник компанії SELECT; Наталя Мухітдінова, НR-менеджер, психотерапевт, супервізор, організаційний консультант, керівник Івано-Франківського філіалу компанії ELEKS останні 10 років; Ірина Фіщук, засновниця і директор ТОВ «Компанія Дзиґа» (сфера послуг), які поділилися зі студентами, випускниками та викладачами Інституту корисною та практичною інформацією. Віктор Сорока виступив з актуальною та вкрай необхідною для майбутніх випускників економічних та управлінських спеціальностей темою «Підбір персоналу: міжнародні тенденції та українські реалії»

Наталя Мухітдінова розповіла свою історію успіху в бізнесі та поділилася думками про те, якими навичками, знаннями, уміннями має володіти керівник, щоб досягати вагомих результатів у своїй сфері діяльності, на прикладі ІТ галузі та відзначила високу потребу в досвідчених спеціалістах.

Ірина Фіщук виступила з цікавою темою «Бізнес як стиль життя, або де в бізнесі натхнення!». Вона має досвід відкриття бізнесу різних напрямів з «нуля» та їхнього виведення на очікуваний рівень рентабельності і зазначила, що «робота з людьми та грішми — ось моя стихія». А також всією аудиторією розмірковували над питанням чи банківський кредит — це важкий тягар на плечах підприємця чи сильний стимул щодня працювати краще?

У першій частині зустрічі було відкриття події, роз’яснення мети зустрічі та надано слово гостям-спікерам, які радо ділилися зі студентами своїми практичними знаннями та досвідом. Наприкінці першої частини викладачі кафедри продемонстрували відзнятий проморолик про спеціальність «Менеджмент». Після кави-брейк учасники події зібралися на командних змаганнях студентів менеджерів, які креативно представили свої команди і розповідали своє бачення, які види діяльності, на їхню думку, є перспективними, що можуть становити успішний бізнес і де б вони хотіли себе проявити, чи яку компанію очолити у майбутньому. Говорили про світові бізнес-тренди і про стратегію «блакитного океану». Було динамічно, весело, а найголовніше відчувалася позитивна атмосфера заходу.

Крім того на події викладачі кафедри презентували придбану гру «Світ громад», першої української настільної кооперативної стратегії у жанрі соціального симулятора, яка наддасть можливість студентам здобувати життєві, громадянські та навички навчання, а саме критично та творчо мислити, співпрацювати, що особливо актуально для їхньої майбутньої професії. Наприкінці зустрічі підвели підсумки, нагородили учасників, подискутували над питанням, все ж «Освіта для бізнесу: необхідність чи модний тренд?»​​​​​​​