Лідія ТУРЯНСЬКА (ФПН)

Лідія ТУРЯНСЬКА, студентка гр. НЗФ-21-1, спеціальність 103 – Науки про Землю, Факультет природничих наук

98,44 бали зі 100 «чистих» знань (без додаткових балів за громадську роботу тощо) здобула наша розумниця під час останньої сесії. Такий результат – завдяки багатьом складовим. Насамперед – це правильний вибір спеціальності. Лідію після школи зацікавили науки про Землю: «Це було щось нове для мене, вирішила себе спробувати у сфері геофізики і не шкодую. Відкрились можливості вивчити утворення корисних копалин, магнітного, сейсмологічного та електричного впливу на планету. А з огляду на викладання та вивчення природничих наук, ІФНТУНГ був для мене в пріоритетах». 

Опановувати цю науку не завжди було легко і просто. «Але тут мотивуючу роль відіграли викладачі ФПН, зізнається студентка. – Хоча керуюсь гаслом «Ніколи не здаватися, як би важко не було, і все вийде», та все ж коли викладачі доступно і зрозуміло все пояснюють, тоді є бажання вчитись, досягнути успіху і стати висококваліфікованим фахівцем». 

Про висококваліфікованого фахівця – це не порожні слова, дівчина планує працювати за фахом та знайти себе у цій сфері. Крім того, сьогодні ця професія набирає популярність не лише через те, що вивчення процесів, що відбуваються всередині і зовні планети, цікаве, але й можливості працевлаштування великі. Компетентний фахівець впевнено може працювати нафтовиком, сейсмологом, геодезистом, геологом, фізиком.

Щоб досягти відповідного рівня кваліфікації дівчини багато працює, ставить цілі і вперто до них крокує. Поступу якнайкраще допомагає успішній студентці її характер: наполегливість, старанність, цілеспрямованість та відповідальність у дівчини ще зі школи. Згодом, в університеті, навчилась раціонально розподіляти свій час: і вчитись встигати, і відпочивати (адже не можна проґавити! студентське життя). 

Університетська спільнота пишається своєю успішною студенткою та бажає їй подальших успіхів в навчання та досягнень у професійному житті!