Нові можливості та горизонти україно-британської співпраці

В рамках другого дня конференції «Роль університетів у повоєнному відновленні України», організованої ініціативою «Twinning» та консалтиновим агенством «Cormack», представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, проректор з наукової роботи Олександр Кондрат та координатор програми подвійних дипломів, доцент кафедри комп’ютерних систем і мереж Мар’ян Слабінога ознайомилися з низкою нових можливостей для проектної дослідницької і освітньої співпраці, запропонованої українським та британським університетам.

Другий день конференції, що пройшов в університеті Вістула в місті Варшава, об’єднав представників інституцій, причетних до організації ініціативи «Twinning» та академічні спільноти українських та британських університетів. На початку конференції присутніх привітав засновник ініціативи, голова «Cormack Consultancy Group» Чарльз Кормак.

Про виклики вищої освіти за роки повномасштабного вторгнення розповів заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький, після чого відбулася панельна дискусія з питань сталості вищої освіти, в якій, крім пана Михайла, взяли участь радниця-уповноважена Фонду Президента України з підтримки освіти і науки та спорту Ольга Будник, голова асоціації університетів Об’єднаного Королівства Дам Саллі Мепстоун і директор Британської ради в Україні Колм МакГіверн.

Чарльз Кормак відзначив, що попри те, що вища освіта переживає нелегкі часи у багатьох країнах, це непорівнювано з проблемами, з якими стикаються університети України в час агресії російської федерації. Зокрема, пан Кормак згадав нещодавню ракетну атаку на ІФНТУНГ. У рамках дискусії представники ІФНТУНГ поспілкувалися з паном Кормаком і отримали запевнення у повній підтримці ініціатив щодо відбудови навчальних корпусів, які були зруйновані.

Впродовж подальших виступів представники ініціативи «Twinning» поділилися новими можливостями та грантовими пропозиціями, в яких ІФНТУНГ разом із партнерським London South Bank University обов’язково планує взяти участь. Університетське життя в ІФНТУНГ продовжується, незважаючи ні на що!

 

  • 1
  • 2
  • 11
  • 22
  • 222