Анна Лисенко (ІНГІ)

Анна Лисенко - студентка Інституту нафтогазової інженерії, група НІ-16-2.

1Ще на шкільній лаві вирішила, де буде навчатися далі:

- За два роки до вступу вже твердо знала, де хочу здобувати освіту. Давно чула про ІФНТУНГ, його історію. Фактично це єдиний ЗВО в країні, який займається підготовкою спеціалістів із видобування нафти й газу. Тож коли визначилася з вибором професії, варіантів у мене не було: подала тільки три заявки і тільки в цей університет. В ньому відкриваються хороші перспективи розвитку в моїй спеціальності. Мені тут подобається – не хотіла б нічого іншого для себе.

Зараз Аня – в числі найкращих студентів університету. Як їй це вдається? Каже, просто ходити на пари й старанно вчитися – недостатньо:

- Необхідно розвиватись і поза лекційною аудиторією, працювати над собою. Наприклад, вивчати іноземну мову. У мене хороший рівень іноземної, але й далі вивчаю її самостійно, вдосконалюю. І з допомогою підручників, і в живому спілкуванні.

А ще студенту потрібно брати активну участь у житті університету, в громадській діяльності, у студентських спілках, організаціях, наприклад SPE. Цього року я стала одним із офіцерів спілки – секретарем Івано-Франківського відділення SPE. Це дуже розвиває організаційні здібності. Важливо знайти те, що вам насправді сподобається.

На перший погляд, цій усміхненій, оптимістичній дівчині все дається дуже просто. Але це тільки тому, що живе вона під гаслом: «Як би важко не було, не сумнівайся: роби те, що робиш - якщо важко, це означає, що йдеш у правильному напрямку».