ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ: ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ зі здобувачами освіти ОПП «Облік і оподаткування»

27  жовтня 2020 року кафедрою обліку та оподаткування було проведено обговорення освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» зі студентами першого бакалаврського рівня вищої освіти та викладачами кафедри. Зустріч відбулася у дистанційному форматі на платформі Zoom.

Присутніми були:

• студенти 4-го курсу (групи ОП-17-1);
  • Хома С. В.  – гарант ОПП «Облік і оподаткування»  спеціальності 071 «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
  • Савчук Т. В.  – гарант ОПП «Облік і оподаткування»  спеціальності 071 «Облік і оподаткування» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Здобувачі освіти поділилися враженнями від навчання за освітньою програмою, підкреслили переваги, зазначили певні недоліки, в тому числі у дистанційному навчанні. Відгуки та пропозиції від учасників слугуватимуть основою для подальшого розвитку освітньої програми «Облік і оподаткування».