На базі інституту економіки та менеджменту, за участю кафедри менеджменту та адміністрування 19 листопада 2021 року відбулась відкрита лекція за участю польських науковців з Технічного університету «Познанська політехніка» (Faculty of Engineering Management). Польські колеги поділились досвідом проведення досліджень щодо актуальних компетенцій професійного навчання у технічному закладі вищої освіти. Доповіді торкались тем:

1. Data mining methods used for designing the acceleration model of teamwork competence development – PhD Eng. Magdalena Graczyk-Kucharska, PhD Eng. Maciej Szafrański.

2. Knowledge management in an educational-and-economic network: good practices in the management of knowledge about competences – PhD Eng. Maciej Szafrański, PhD Eng. Magdalena Graczyk-Kucharska.

3. Statistical methods of verification of the candidate's self-assessment – PhD Eng. Małgorzata Spychała.

4. Model of acquiring transversal competences among students on the example of the analysis of communication competences – PhD Eng. Marek Goliński.

Проведена лекція була цікавою та маємо надію, що корисною для студентів-магістрів та аспірантів (Буй Ю. В. – аспірантка ІІІ року навчання ОНП «Економіка» спеціальності 051 Економіка), а також науковців ІФНТУНГ, які залучені та планують поглибити свої знання у вивчені питання професійної освіти.

• 19.11.2021 1
  • 19.11.2021 2