Синергія виробництва і освіти. Лекція «Засоби та пристрої керування електроосвітлювальними установками» від представників фірми Мікрол

Кафедра електроенергетики, електротехніки та електромеханіки продовжує взаємодію та зближення виробництва і освіти з метою досягнення взаємовигідних результатів і покращення розвитку освітньої програми першого бакалаврського рівня освіти спеціальності 141 – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Так 16 травня 2023 року доцент кафедри Олег Соломчак запросив на лекцію з дисципліни «Електроосвітлювальні установки» представників фірми Мікрол. Темою лекції було "Засоби та пристрої керування електроосвітлювальними установками". Директор фірми Богдан Демчина  та технічний директор Капустяк Володимир Миронович ознайомили студентів груп ЕТ-21-1,2,3 з профілем підприємства та технічними засобами, які випускає підприємство і які вже використовуються для автоматизації та керування електроосвітлювальними установками.

Синергія виробництва і освіти має багато переваг. Вона сприяє зменшенню прогалин між навчанням і реальними потребами ринку праці, допомагає підвищити якість освіти, стимулює інновації та розвиток нових технологій:

1. Практичний досвід: Представники виробництва можуть поділитися своїм власним практичним досвідом та знаннями, які набули в реальному виробничому середовищі. Це включає актуальні техніки, методи та передові практики, які вони використовують у своїй роботі. Цей практичний підхід може бути цінним для студентів, оскільки він допомагає зв'язати теоретичні знання з реальними ситуаціями, з якими вони можуть зіткнутися після закінчення навчання.
  2. Оновлення знань: Індустрія постійно розвивається, і представники виробництва зазвичай мають свіжі знання про останні тренди, технології та інновації у своєму секторі. Читання лекцій студентам дозволяє їм оновити свої знання та отримати інформацію про останні досягнення у галузі. Це допомагає студентам бути у курсі останніх розробок та підготуватися до майбутньої робочої кар'єри.
  3. Зв'язок з працедавцями: Лекції, прочитані представниками виробництва, створюють можливості для студентів встановити контакти з потенційними роботодавцями. Під час таких лекцій студенти можуть зустріти фахівців, з'ясувати деталі про компанії та індустрію, а також поставити питання щодо кар'єри та можливостей працевлаштування.

Студенти мали змогу задати питання та подякували за корисну інформацію.

• Лекція «Засоби та пристрої керування електроосвітлювальними установками»