Сім'я ОПП "Міжнародний готельно-туристичний бізнес» не сидить на місці!

Студенти, які здобувають ступінь бакалавра за освітньо-професійною програмою «Міжнародний готельно-туристичний бізнес», не зволікають зі здобуттям професійних компетентностей.
    Відбулася навчальна поїздка студентів ОПП  «Міжнародний готельно-туристичний бізнес» за маршрутом Івано-Франківськ – Яремче – Івано-Франківськ у супроводі викладачів-кураторів груп: МГТ-20-1 – Володимира  Гуменюка, МГТ-21-1 – Людмили Семирги, МГТ-22-1 – Наталії  Казюки. Цього разу наші студенти (майбутні професіонали готельно-туристичної індустрії) завітали до партнерів освітньої програми – готельного комплексу «Ведмежа гора Family Resort & Spa».
    Фахівці-практики провели цікаві практично зорієнтовані заняття для студентів ОПП «Міжнародний готельно-туристичний бізнес». З цікавістю спостерігали результати правильно побудованого та зорганізованого готельного бізнесу, що розвивався з одного  котеджу до сімейного курорту з повним спектром необхідної інфраструктури.
    Надзвичайно цінним  для студентів було спілкування з власником та основним керівником готельного комплексу «Ведмежа гора Family Resort & Spa», що поділився секретами готелярства з власного досвіду.      Студенти отримали цінні знання від шеф-кухаря та побували у серці ресторанної частини комплексу – на кухні, де ознайомилися з усіма процесами як мовиться  "із середини". Також фахівець з маркетингу розкрила особливості комплексу маркетингу, поділилася досвідом маркетингових комунікацій, рекламної діяльності.
    На світлинах – позитивні враження від спілкування з роботодавцем і партнером ОПП «Міжнародний готельно-туристичний бізнес». І ще безліч цікавого залишилося за кадром. Такі виїзні заняття – це неймовірний досвід та надзвичайно цікавий формат навчання!

Інформацію підготували доцент Наталія Казюка і асистент Людмила Семирга