В рамках візиту до університету «Політехніка Познанська» відбулась робоча зустріч директора Інституту економіки та менеджменту ІФНТУНГ Сергія Побігуна та директора Інституту управління та інформаційних систем університету «Політехніка Познанська» Євгена Ревтюка.
На робочій зустрічі обговорили напрями співпраці в сферах наукових досліджень, освітніх програм та стажувань науково-педагогічних працівників.
В межах зустрічі Євген Ревтюк провів оглядову екскурсію територією та кампусом університету «Політехніка Познанська», зокрема відвідали адміністративний корпус, бібліотеку, навчальні аудиторії та лабораторії.
ОСТАННІ НОВИНИ
-
Вступ-2026: скільки пріоритетів і хто їх розставляє?
-
Магістратура-2026: упевнено крокуйте до своєї мети!
-
ІФНТУНГ розширює цифрове партнерство в освіті
-
ІІ Конкурс письмового перекладу ІФНТУНГ об'єднав майже 500 творчих робіт
-
ІФНТУНГ долучився до V Літньої школи «Мережевість як принцип та інструмент побудови академічного партнерства»