Зустріч з першокурсниками 2022 року.

15.09.2022 року в рамках заходу Інституту економіки та менеджменту відбулась перша організаційна зустріч студентів-бакалаврів 2022 року набору із дирекцією, завідувачами, гарантами і кураторами. Зокрема відбулось знайомство здобувачів освітньої програми «Облік і оподаткування»  з кураторкою  к.е.н., доц. Савчук Т.В., завідувачкою кафедри д.е.н. проф. Кафкою С.М. і гарантом програми к.е.н., доц. Хома С. В.

Завідувачка кафедри побажала першокурсникам успіхів у навчанні, в оволодінні професією та наголосила на тому, що життя студента в нашому університеті є досить цікавим.

До привітань долучилася куратор групи, яка  зазначила, що для першокурсників починається один із найважливіших життєвих квестів під назвою «Студентське життя».

Гарант ОПП розповіла про організацію навчального процесу, як знаходити інформацію на сайті університету та на сторінці кафедри, звернула увагу на особливості освітньої програми «Облік і оподаткування», призначення і роль окремих дисциплін та практик у навчанні.

Вітаємо першокурсників у нашому університеті! Нехай ця подорож буде приємною для Вас!