Зустріч з магістрами '22

03.10.2022 р. відбулася зустріч дирекції інституту економіки та менеджменту, завідувачів кафедр, гарантів освітніх програм та кураторів із магістрами вступу 2022 р. На зустрічі магістрів ознайомлено з особливостями організації навчального процесу ІФНТУНГ, системою оцінювання, можливістю навчання на дуальній формі освіти, порядком перезарахування окремих тем дисциплін  тощо. Надано інформацію щодо доступу до ресурсів університету, зокрема інформаційних, навчально-методичних, використання   спортивного комплексу  університету, участі у міжнародній мобільності, студентському самоврядуванні університету та житті кафедр інституту економіки та менеджменту. Також гаранти звернули увагу на необхідність дотримання академічної доброчесності в освітньому процесі, порядку вирішення конфліктних ситуацій.

Зображення2.jpg

Зображення3.jpg