Зустріч з магістрами 2022 року вступу

3.10.2022 року в рамках заходу Інституту економіки та менеджменту відбулась перша організаційна зустріч магістрів 2022 року набору із дирекцією, завідувачами, гарантами і кураторами. Зокрема відбулось знайомство здобувачів освітньої програми «Облік і оподаткування»  з кураторкою  к.е.н., доц. Долішньою Т.І., завідувачкою кафедри д.е.н. проф. Кафкою С.М. і гарантом програми к.е.н., доц. Савчук Т.В.

Здобувачів познайомили з одногрупниками,  пояснили організаційні особливості навчання в університеті,  зокрема, як користуватись електронним розкладом, форматом навчання, розміщенням навчальних планів і робочих програм дисциплін для ознайомлення тощо. Також звернули увагу на необхідність обрання здобувачами вибіркових дисциплін і пояснили організацію проведення такого вибору.

Вітаємо студентів з початком навчання і бажаємо, щоб час, проведений ними в нашому університеті був плідним, цікавим, захоплюючим і результативним, який допоможе їм досягти кар’єрних вершин в професії!

• он-лайн зустріч